Volné pracovní místo  IT Manager (m/ž)

Firma HR PROfi
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 65 000–85 000 Kč / měsíc

O firmě

"Zaměřujeme se primárně na aktivní vyhledávání vhodných kandidátů na pozice poptávané našimi klienty. Jsme rádi užiteční při doporučení vhodných uchazečů především v oblastech TOP managementu, managementu a specialistů. Působíme především v oborech Finance & Banking, Sales & Marketing, IT a Engineering a Zdravotnictví"

Pro významnou a stabilní výrobní společnost hledáme vhodného kandidáta na pozici IT Manager. Společnou řeč najdeme s motivovanými a proaktivními zájemci, kteří už mají zkušenost z oblasti správy HW a SW (ideálně z výrobního prostředí), baví je práce na projektech a hledají prostor pro seberealizaci i další rozvoj.

Náplň práce:
  • Plánování, koordinace a řízení všech IT procesů ve firmě a vedení týmu
  • Analýzy potřeb, hledání vhodných technologických řešení a dohled nad implementací
  • Správa a údržba IT systémů, zajištění bezpečnosti dat a informací
  • Spolupráce s ostatními odděleními při implementaci nových technologií a systémů.
  • Údržba IT infrastruktury: řízení databází, serverů, počítačových sítí a dalších IT systémů spolu s dalšími
  • Zodpovědnost za zajištění bezpečnosti všech dat a informací společnosti : sledování bezpečnostních politik a postupů, řízení přístupu k datům a informacím a reagování na bezpečnostní incidenty.
  • Práce na projektech s dalšími kolegy a odděleními

Požadujeme

  • Zkušenost z podobné pozice min. 3 roky (Senior IT specialist, IT Manager apod.) a prokazatelný potenciál pro další růst a rozvoj
  • Komunikativní znalost AJ
  • Dobrá znalost IT systémů a infrastruktury
  • Zkušenosti s řízením projektů
  • Zkušenost s vedením menšího týmu výhodou
  • Tah na branku, proaktivita, schopnost analyzovat a řešit problémy

Nabízíme

  • Jistota stabilního zaměstnání
  • Prostor pro seberealizaci
  • Motivující mzda, bonusy
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Pružná pracovní doba
  • Dovolená 5 týdnů
  • Dotované závodní stravování
  • Další profesní rozvoj a školení
  • Akce pro zaměstnance atd.